Dane podstawowe

Opis

W NaturalFit łączymy cechy typowe dla klubów dużych i sieciowych z tym, co charakteryzuje małe, lokalne kluby.

Do Twojej dyspozycji zapewniamy zespół doświadczonych profesjonalistów, dbając jednocześnie o atmosferę i indywidualne podejście do każdego Klubowicza, które nie są dla nas jedynie ładnie brzmiącym sloganem.

Zadbaliśmy o sprzęt najwyższej jakości, komfortowe szatnie i monitorowany parking. Po treningu możesz odprężyć się na zajęciach relaksacyjnych lub w saunie, skorzystać z zabiegów kosmetycznych czy masaży. Jesteś rodzicem? Część z nas także – dlatego zapewniamy zajęcia dla najmłodszych członków rodziny. Podczas gdy Twoja pociecha rozwija się w gronie rówieśników, Ty możesz znaleźć chwilę na ćwiczenia lub relaks.

Nie opowiadamy o tym, że jesteśmy najlepsi – po prostu codziennie na to pracujemy. Dokładamy wszelkich starań aby odnieść sukces i jeśli zdarzają się nam potknięcia, to tak jak w sporcie, traktujemy je jako lekcję, z której wyciągamy wnioski na przyszłość.

Motywujemy. Inspirujemy. Wspieramy.

Zajęcia przeznaczone dla


Dni i godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 22:00
Sobota 08:00 - 18:00

Udogodnienia

Bezpłatna opieka instruktora

Strefa cross

Trening funkcjonalny

Zajęcia grupowe

Cennik

Ceny w obiekcie
Pojedyncze wejście
od 20 zł
Karnet
od 60 zł

Wejście jednorazowe

20 zł

Cztery wejścia

Cztery wejścia do NaturalFit, obejmujące możliwość skorzystania z siłowni, wsparcia trenera dyżurującego lub zajęć grupowych. Ważny przez 30 dni.

60 zł

Osiem wejść

Osiem wejść do NaturalFit, obejmujących możliwość skorzystania z siłowni, wsparcia trenera dyżurującego lub zajęć grupowych. Ważny przez 30 dni.

110 zł

Karnet OPEN

30 dni nielimitowanego korzystania z zajęć fitness, siłowni, wsparcia trenera dyżurującego.

139 zł

Karnet OPEN 3 miesiące

Trzy miesiące nielimitowanego korzystania z zajęć fitness, siłowni, wsparcia trenera dyżurującego.

349 zł

Karnet WAKE UP

Miesiąc nielimitowanego korzystania z zajęć fitness, siłowni, wsparcia trenera dyżurującego od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 oraz w weekendy w godzinach pracy NaturalFit.

99 zł

Karnet WAKE UP 3 miesiące

Trzy miesiące nielimitowanego korzystania z zajęć fitness, siłowni, wsparcia trenera dyżurującego od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 oraz w weekendy w godzinach pracy NaturalFit.

259 zł

Karnet STUDENCKI/SENIOR

Miesiąc nielimitowanego korzystania z zajęć fitness, siłowni, wsparcia trenera dyżurującego od poniedziałku do piątku oraz w weekendy w godzinach pracy NaturalFit.

79 zł

Karnet STUDENCKI/SENIOR WAKE UP

Miesiąc nielimitowanego korzystania z zajęć fitness, siłowni, wsparcia trenera dyżurującego od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 oraz w weekendy w godzinach pracy NaturalFit.

59 zł

Mini Fitness jednorazowe wejście

10 zł

KRAV MAGA KIDS jednorazowe wejście

15 zł

KRAV MAGA KIDS 4 wejścia

50 zł

KRAV MAGA dla dorosłych 4 wejścia

60 zł

Galeria

Klub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural FitKlub fitness - Natural Fit

Film

Lokalizacja

Mamy również w ofercie…

Siłownia - Natural Fit

Łódź, Widzew, ul. Zjazdowa 13

od 60 zł / miesiąc

od 20 zł / jednorazowe wejście

Siłownia - Natural Fit

Otwarte do 22:00

Rodzaje aktywności: FBW, ACT, Body Building, Split, Push-Pull, Push-Pull-Legs

+48 513 191 992