Dane podstawowe

Opis

Fity to miejsce, gdzie kompleksowo zadbasz o swoją sprawność fizyczną, sylwetkę i samopoczucie. Profesjonalizm, pasja i entuzjazm to nasze największe wartości. Wykwalifikowana kadra sprawi, że poczujesz się bezpiecznie, a zindywidualizowane podejście do treningu zagwarantuje poprawę zdrowia oraz jego optymalne efekty. Oferujemy profesjonalne usługi w przystępnych cenach. Nasza siłownia w Radzyniu Podlaskim wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych i aerobowych oraz hantle i wolny ciężar. Zapewniamy komfortowe i klimatyzowane sale treningowe wypełnione przyjazną atmosferą i pozytywną energią.

Fity oferuje bogatą ofertę usług, dzięki której zadbasz o swoje ciało w sposób kompleksowy. Porady dietetyczne i jadłospis dopasowany przez dietetyka do Twoich potrzeb zapewnią Ci zdrowie i doskonałe samopoczucie. Z nami odkryjesz również magię relaksu i wypróbujesz różne formy masażu oraz skorzystasz z sauny suchej – to idealne miejsce na wyciszenie i odpoczynek.

Jesteśmy po to, by Ci pomóc i zmotywować do działania. Sprawimy, że polubisz treningi i odnajdziesz przyjemność płynącą z aktywności i ruchu. Zyskasz zdrowie, formę, ładną sylwetkę, lepsze samopoczucie oraz odporność na stres i zmęczenie, i poczujesz różnicę!

Zajęcia przeznaczone dla


Kontakt

Dni i godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 21:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 18:00

Udogodnienia

Bezpłatna opieka instruktora

Zajęcia grupowe

Cennik

Ceny w obiekcie
Pojedyncze wejście
zapytaj obsługę
Karnet
od 79 zł

JOGA

79 zł

BALET

79 zł

GIMNASTYKA KOREKCYJNA dla dzieci i dorosłych

99 zł

Galeria

Klub fitness - FityKlub fitness - FityKlub fitness - FityKlub fitness - FityKlub fitness - FityKlub fitness - FityKlub fitness - FityKlub fitness - FityKlub fitness - FityKlub fitness - FityKlub fitness - FityKlub fitness - FityKlub fitness - FityKlub fitness - FityKlub fitness - Fity

Lokalizacja

Mamy również w ofercie…

Siłownia - Fity

Radzyń Podlaski, ul. Sitkowskiego 1

od 79 zł / miesiąc

od 15 zł / jednorazowe wejście

Siłownia - Fity

Otwarte do 21:00

Rodzaje aktywności: FBW, ACT, Body Building, Split, Push-Pull, Push-Pull-Legs

+48 733 644 155