Dane podstawowe

Opis

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy bez mozolnych ćwiczeń? Bieżnia, rowerek, basen – to się robi nudne…
Fitness na trampolinach to nowoczesna i rewolucyjna metoda, którą musisz wypróbować! Skaczemy, spalamy, śmiejemy się i ćwiczymy w rytmie energicznej muzyki. Trampoliny pomagają wygrać z grawitacją i poprawić kondycję ciała, a niezastąpione instruktorki zmobilizują do ćwiczeń nawet najbardziej opornych leni. Podczas ćwiczeń angażujemy większość mięśni, dzięki czemu nasze ciało będzie zgrabniejsze i jędrniejsze, więc – czego chcieć więcej? Fitness na trampolinach to zajęcia jedyne w swoim rodzaju, a rozbawiona grupa motywuje bardziej niż płaskie brzuchy modelek!

Czy dasz radę? NA 100 PROCENT!!! Są to proste ćwiczenia wykonywane intensywnie. Na jednych zajęciach możemy spalić nawet 800 kcal i mieć frajdę z zabawy, której nie powstydziłby się 8-latek.
Zajęcia na trampolinach są dla każdego, bez względu na wiek, płeć, wagę czy aktywność fizyczną. Prowadzone ćwiczenia nie obciążają stawów, więc nie masz wymówki, żeby nie spróbować! Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas i zapisz się na najbliższe zajęcia. Gwarantujemy dobrą zabawę i satysfakcję! Fit and Jump to nowoczesny sposób na spalanie i zabawę. Fitness na trampolinach budzi w nas dziecko, co powoduje niezliczone dawki pozytywnej energii, którą wykorzystujemy w zrzucaniu zbędnych kilogramów.

Zajęcia przeznaczone dla


Dni i godziny otwarcia

Udogodnienia

Bezpłatna opieka instruktora

Trening personalny

Zajęcia grupowe

Cennik

Ceny w obiekcie
Pojedyncze wejście
od 25 zł
Karnet
od 85 zł

8 wejść

Ważny 2 miesiące

150 zł

4 wejścia

85 zł

Wejście dla dzieci do lat 14

15 zł

Zajęcia indywidualne z dojazdem do klienta

Czas trwania 60 minut, do ceny należy doliczyć koszt dojazdu.

50 zł

Galeria

Klub fitness - Jump Fitness Karolina Orłowska RedaKlub fitness - Jump Fitness Karolina Orłowska RedaKlub fitness - Jump Fitness Karolina Orłowska RedaKlub fitness - Jump Fitness Karolina Orłowska RedaKlub fitness - Jump Fitness Karolina Orłowska RedaKlub fitness - Jump Fitness Karolina Orłowska RedaKlub fitness - Jump Fitness Karolina Orłowska RedaKlub fitness - Jump Fitness Karolina Orłowska RedaKlub fitness - Jump Fitness Karolina Orłowska RedaKlub fitness - Jump Fitness Karolina Orłowska RedaKlub fitness - Jump Fitness Karolina Orłowska Reda

Lokalizacja