Dane podstawowe

Opis

Klub Niku Fitness od wielu lat jest jednym z ulubionych miejsc Poznaniaków do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz dbania o zgrabną sylwetkę i zdrowy styl życia. Łącząc nowoczesność z tradycją i długoletnim doświadczeniem, gwarantujemy Państwu profesjonalizm i wyjątkowo komfortowe warunki treningu w przyjaznej atmosferze.

Największym dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest liczne grono zadowolonych klientów klubu Niku Fitness oraz rozpoznawalność naszej marki nie tylko w Poznaniu, ale też w całej Wielkopolsce. Popularność Niku Fitness jest dla nas powodem do dumy, a także przede wszystkim źródłem ogromnej satysfakcji z tworzenia i pokazywania piękna fitnessu.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim kompleksowość. W ramach jednego karnetu możesz korzystać z wielu usług. Kolejnym naszym wyróżnikiem jest jakość, tu każdy zna swoją rolę, chce i potrafi pomóc- rozpoczynając od przemiłych recepcjonistek, poprzez wykształconych instruktorów i kończąc na doświadczonych trenerach. Jeśli powyższe argumenty Cię nie przekonały to może ważną rolę dla Ciebie odgrywa sprzęt, którego w Niku nie brakuje! Same najlepsze marki maszyn, szeroka gama sprzętu do treningu funkcjonalnego i nie tylko. Przyjdź do Niku i po prostu przekonaj się sam! To z pewnością nie będzie zmarnowany czas.

Zajęcia przeznaczone dla


Kontakt

Poznań, Stare Miasto, ul. Piątkowska 200

+48 61 826 30 66

news@niku.pl

Strona internetowa

Fanpage

Dni i godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek 06:30 - 22:30
Piątek 06:30 - 21:00
Sobota 09:00 - 19:00
Niedziela 10:00 - 18:00

Udogodnienia

Bezpłatna opieka instruktora

Trening funkcjonalny

Trening personalny

Zajęcia grupowe

Cennik

Ceny w obiekcie
Pojedyncze wejście
zapytaj obsługę
Karnet
zapytaj obsługę

Galeria

Klub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku FitnessKlub fitness - Niku Fitness

Lokalizacja

Mamy również w ofercie…

Siłownia - Niku Fitness

Poznań, Stare Miasto, ul. Piątkowska 200

Siłownia - Niku Fitness

Otwarte do 22:30

Rodzaje aktywności: FBW, Body Building, Split, Push-Pull, Push-Pull-Legs, Trening siłowy

+48 61 826 30 66