Dane podstawowe

Opis

TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 126 (SALA GIMNASTYCZNA)

Akademia Piłkarska JŁ Wawer ma za zadanie spełniać piłkarskie marzenia dzieci, dawać radość i gwarancję dobrego szkolenia.

Akademia istnieje od września 2011 roku, prowadzi treningi dla dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia szkoleniowe realizowane są w oparciu o system treningowy, który zakłada indywidualny, zależny od predyspozycji ruchowych i psychomotorycznych trening piłkarski dla poszczególnych kategorii wiekowych dzieci. Nieodłącznym elementem treningu piłkarskiego, jest monitoring szkolenia w oparciu o aktualne wzorce oraz wiedzę obowiązującą w futbolu zachodnim. Treningi prowadzi licencjonowany trener piłki nożnej Polish Soccer Skills. Podstawowym zadaniem trenera w zajęciach szkoleniowych jest praca z uczestnikiem w optymalnym zakresie pobudzenia nerwowego.

Naszą ambicją jest dotrzymywać kroku najlepszym standardom szkolenia dzieci.

Nad realizacją założonego programu szkoleniowego, oraz stałym doskonaleniem, czuwa trener piłkarski i jeden z najlepszych fizjologów z europejskim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą dr Piotr Wiśnik.

Zajęcia przeznaczone dla


Dni i godziny otwarcia

Poniedziałek 16:20 - 19:45
Środa 16:00 - 17:30
Piątek 16:20 - 19:45

Udogodnienia

Zajęcia grupowe

Cennik

Ceny w obiekcie
Pojedyncze wejście
zapytaj obsługę
Karnet
zapytaj obsługę

Galeria

Akademia piłkarska - Akademia Piłkarska JŁ Wawer (ul. Bartoszycka)Akademia piłkarska - Akademia Piłkarska JŁ Wawer (ul. Bartoszycka)Akademia piłkarska - Akademia Piłkarska JŁ Wawer (ul. Bartoszycka)Akademia piłkarska - Akademia Piłkarska JŁ Wawer (ul. Bartoszycka)Akademia piłkarska - Akademia Piłkarska JŁ Wawer (ul. Bartoszycka)

Lokalizacja

Mamy również w ofercie…

Akademia piłkarska - Akademia Piłkarska JŁ Wawer (ul. Poezji)

Teraz zamknięte

Rodzaje aktywności: Piłka nożna dla dzieci

+48 602 281 550

Akademia piłkarska - Akademia Piłkarska JŁ Wawer (Józefów)

Teraz zamknięte

Rodzaje aktywności: Piłka nożna dla dzieci

+48 602 281 550