Dane podstawowe

O mnie

Przez całe życie mam styczność ze światem FIT. Nie przypominam sobie momentu, gdzie odpuściłem lub zapomniałem, że tworzę ten świat. Aktywność fizyczna jest tym, co mnie przepełnia i daje energię do życia, wyzwala poczucie obowiązku oraz wolę walki. Całą swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w tworzeniu sprawniejszego ciała i silniejszego umysłu swoich podopiecznych.

Jestem Trenerem Personalnym z powołania. Przeprowadziłem ponad 3 000 treningów personalnych…. i ta liczba cały czas rośnie. Współpracowałem nie tylko z osobami, które chciały poprawić swój wygląd oraz kształtować hart ducha, ale także ze sportowcami rangi reprezentacyjnej, przede wszystkim z takich dziedzin sportu jak: tenis ziemny, piłka ręczna, hokej na lodzie, koszykówka, piłka nożna oraz narciarstwo.

To jest niesamowite, kiedy ludzie chcą zmienić swoje ciało i styl bycia! Jest to pierwszy krok do polepszenia samego siebie i własnego życia. Jeśli należysz do tych niesamowitych osób, to ja jestem właściwą osobą, która pomoże Ci osiągnąć cel.

Doświadczenie

- Założyciel i redaktor www.fitentertains.com,
– Doradca ds. przygotowania motorycznego w KS „Viret CMC” Zawiercie,
– Instruktor rekreacji ruchowej – ćwiczenia siłowe, instruktor odnowy biologicznej,
– Instruktor Gymstick,

Specjalizacje

Instruktor odnowy biologicznej,

Edukacja

-Absolwent AWF Katowice, studia podyplomowe z zakresu odnowy biologicznej,
- Ukończył kurs FMS,
– Dyplomowany masażysta,
– Uczestnik wielu szkoleń o tematyce aktywności fizycznej,

Współpracuję z…

Galeria

Film