Dane podstawowe

O mnie

Jestem utytułowanym zawodnikiem Judo i wciąż aktywnym zawodnikiem MMA. Posiadam uprawnienia instruktora Judo (1dan), MMA, BOKSU, BJJ, kulturystyki.
Kocham aktywność fizyczną i dobre samopoczucie. Jeśli czytasz to ogłoszenie to liczę, że jesteś zainteresowany moją życiową pasją i chcesz żebym Cię nią zaraził. Dlatego, już dzisiaj zapraszam Cię na treningi personalne bez względu na Twoją płeć, wiek, wagę, czy kondycję fizyczną. Podczas treningu będziemy wspólnie pracować stosując różne techniki walki z zakresu boksu, muay tai, judo, zapasów, MMA, BJJ i samoobrony. Treningi są atrakcyjne i interesujące. Różnorodność technik pozwala na angażowanie wszystkich partii mięśniowych i ich równomierne wzmocnienie. Poprzez wytrzymałościowe ćwiczenia razem zbudujemy Twoją kondycję, siłę i dynamikę oraz lepsze samopoczucie. Ćwicząc razem ze mną poznasz swoje możliwości i swój charakter oraz dodasz sobie pewności siebie.

Dlaczego warto mi zaufać i ze mną trenować?
Ponieważ:
-każdy trening dostosowany jest do indywidualnych możliwości,
-udowodnię Ci, że Jesteś w stanie dokonać rzecz niemożliwych,
-każdy trening to w 100% dobrze wykorzystany czas,
-zróżnicowane treningi bez monotonnych ćwiczeń,
-dieta i suplementacja dopasowana do indywidualnych potrzeb i możliwości,
-urozmaicone treningi drużynowe 2-u lub 4 osobowe.

Jeżeli, faktycznie zarazisz się moją pasją i będziesz chciał sprawdzić swoje możliwości w amatorskich turniejach sportowych, których na terenie Warszawy jest wiele, to wspólnie weźmiemy w nich udział.

Personalne treningi prowadzę w zaprzyjaźnionych klubach na Woli FIGHT CLUB FANGA i Bielanach WARSZAWSKIE CENTRUM ATLETYKI.

Doświadczenie

Trener MMA, trener JUDO, instruktor kulturystyki
OSIĄGNIĘCIA: Czarny pas JUDO, Mistrz Polski w JUDO, Zwycięzca Pucharów KSW

Specjalizacje

JUDO / MMA

Współpracuję z…

Galeria