Dane podstawowe

O mnie

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia na co według mnie składa się: racjonalne odżywianie, sprawność fizyczna oraz równowaga emocjonalno-psychiczna. Wszystkie te czynniki muszą być dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego człowieka, dlatego właśnie zainteresowałam się personalnym podejściem do Klienta.

Trenuje od 12 roku życia. Początkowo były to zajęcia grupowe fitness podnoszące sprawność całego ciała oraz zajęcia taneczne, z czasem moje treningi pogłębiły się o wytrzymałościowe, wydolnościowe i siłowe. Stopniowo zaczęłam również biegać i coraz więcej czasu poświęcać na zajęciach indywidualnych. Pochodzę z rodziny, w której zawsze preferowany był zdrowy, wszechstronny ruch oraz prawidłowe odżywianie, wszyscy uprawiają wybrane przez siebie dyscypliny sportu, a każdy wspólnie spędzony czas jest również aktywny. Wyrosłam w przekonaniu, iż właśnie w taki sposób trzeba dbać o swoje zdrowie i globalną sprawność.

Jestem instruktorem rekreacji ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Ukończyłam również kursy i szkolenia z zakresu różnorodnych zajęć fitness (IFAA, Athlete Performance, Blackroll).

Jednak prowadząc zajęcia grupowe uświadomiłam sobie, że moim powołaniem jest podejście indywidualne do Klienta, opracowywanie dla Niej/Niego osobnego, spersonalizowanego planu zajęć oraz stopniowe realizowanie Jej/Jego potrzeb. W związku z tym uzyskałam międzynarodowe kwalifikacje trenera personalnego (trener personalny z akredytacją REPs Polska).

W swojej pracy nastawiona jestem na zaspokojenie oczekiwań Klienta, jestem cierpliwa, dokładna i wierzę, że każdy może osiągnąć Swój sukces. Motywacją dla mnie do pracy są efekty jakie widzę już po kilku spotkaniach.

Sport to moja pasja, która jest jednocześnie nieodłącznym elementem mojego codziennego życia. Zachęcam wszystkich do skorzystania z mojego doświadczenia i wiedzy. Jestem przekonana, iż każdy może osiągnąć wyznaczone przez Siebie cele oraz pokochać zdrowy, aktywny styl życia.

Specjalizacje

TRENINGI W JAKICH SIĘ SPECJALIZUJĘ:

– treningi wytrzymałościowo-siłowe i treningi funkcjonalne (z wykorzystaniem kettlebells, hantli, sztang, Bosu) oraz treningi na planie interwału (wykorzystujące ćwiczenia plyometryczne) podnoszące sprawność całego ciała i wzmacniające równomiernie wszystkie grupy mięśniowe;

– treningi dla biegaczy (treningi ukierunkowane na wzmacnianie mięśni najbardziej aktywnych podczas biegania, treningi interwałowe podnoszące szybkość biegu i wydolność oddechową oraz treningi rozciągające i poprawiające mobilność najbardziej zmęczonych mięśni biegaczy – zapobiegające najczęstszym kontuzjom) lub osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z bieganiem

– treningi dla osób starszych poprawiające koordynację ruchową, napięcie mięśniowe
i równowagę

– treningi mobility&stretching wykorzystujące technikę SMR czyli technikę masażu powięziowego – uczenie autorozluźniania powięziowego, które jest skutecznym narzędziem zarówno w walce z bólem (rehabilitacji) jak i zapobieganiu różnym dolegliwościom bólowym (prehabilitacji).

Współpracuję z…

Cennik

Trening jednorazowy150 zł
Trening w parze140 zł
Wizyta fizjoterapeutyczna150 zł
Trening z dojazdem do domu klienta/-ki150 zł

Galeria