Go Active Show z rekordem.

Go Active Show z rekordem. Rekord Guinessa został pobity. Chodakowska zmobilizowała tłum ludzi do ćwiczeń.

Joanna Kurda-Słodkowska, , Mistrzowie sportu

Ewa Chodakowska jest prawdziwą królową fitness. Na targach Go Active Show trenowało z nią morze ludzi. Całą masę fanów zgromadzili również Majewski i Deynn. Swoich idoli spotkali miłośnicy kulturystyki i sportów walki. Byli obecni Robert Bruneika, który specjalnie dla Was dał nam autograf i wstępnie zgodził się na wywiad. Czekajcie więc na rozmowę, będzie ciekawie. Kolejne gwiazdy kulturystyki i sportów siłowych, które uczestniczyły w Targach to Mamed Khalidov, Kevin Levrone, Michał Karmowski, Piotr Głuchowski. W strefie olimpijczyków spotkać się mogliśmy z Anitą Włodarczyk, Robertem Korzeniowskim i Arturem Partyką.

Rozmowom, autografom, ale również wspólnym treningom nie było końca. Targi Go Avtive Show to prawdziwe święto sportu. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i dobrze się bawić. Wziąć udział w treningu fitness, w maratonie spinningowym, wspiąć się na ściance, wejść do klatki KSW, obserwować najlepszych podczas zawodów street workout`u, zawodów kulturystycznych czy Strongmanów. Później samemu spróbować podnieść sztangę czy wykonać podciąganie i akrobacje na drążku.      

Do tego wszystkiego, szeroki przegląd rynku produktów i usług sportowych. Na targach mogliśmy zaopatrzyć się z nowy strój do treningów, poradzić się w kwestiach żywienia czy suplementacji. Go Avtive Show - prawdziwa uczta dla miłośników sportu i aktywności.

  

Joanna Kurda-Słodkowska

Autor Joanna Kurda-Słodkowska

Ćwiczy regularnie, tańczy, umysł trenuje pisząc artykuły.

Słowa kluczowe

Go Active Show , Robert Bruneika.

Artykuły powiązane