Najlepsi trenerzy personalni.

Najlepsi trenerzy personalni. Moda na sport i zdrowy styl życia mają się w Polsce coraz lepiej.

Joanna Kurda-Słodkowska, , Mistrzowie sportu

Zwłaszcza zbliżające się letnie miesiące przypominają nam, że warto o siebie zadbać. Zrzucić parę kilogramów, poprawić kondycję. W osiągnięciu tych celów pomogą nam oczywiście… trenerzy personalni. W artykule najpopularniejsi trenerzy – panowie (o paniach czytaj tu )

Jacek Bilczyński – trener personalny, specjalista w zakresie zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki, dietetyk, fizjoterapeuta, autor książek i wielu publikacji na łamach największych portali. Wielokrotnie wygrywał rankingi na najprzystojniejszego i najseksowniejszego trenera ogłaszane na łamach czasopism i magazynów kolorowych.

Tomasz Choiński – Mistrz Polski w aerobiku sportowym, trener personalny Fitness, prowadzi warsztaty dla widzów w telewizji. Jest autorem książek i płyt DVD z treningami. Wraz z Be Active Team Ewy Chodakowskiej, Tomasz Choiński propaguje zdrowy styl życia, prowadzi treningi otwarte w wielu miastach w Polsce i Europie oraz indywidualne zajęcia w trakcie, których służy fachową radą również w zakresie odżywiania.

Michał Karmowski – Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski, Wicemistrz Europy, członek kadry narodowej w kulturystyce. Dzięki bardzo obszernej wiedzy z dziedziny fizjologii, biochemii i anatomii człowieka oraz dietetyki, jeden z bardziej cenionych trenerów personalnych w Polsce. Prowadzi własny klub fitness oraz siłownię, portal internetowy, organizuje spotkania ze swoimi fanami.

Daniel Majewski – trener personalny, razem ze swoją partnerką Deynn tworzą najciekawszą parę fitness w polskim Internecie. Kilka lat temu postanowił zmienić swoje życie. Kierując się własnymi potrzebami, zainteresował się dietetyką i kulturystyką. Dzisiaj sportem i zdrowym stylem życia zaraża innych i to z ogromnym powodzeniem.      

Akop Szostak – ma na swoim koncie wiele medali zdobytych w zawodach kulturystycznych na scenie polskiej oraz za granicą. Próbował swych sił w sportach walki. Aktualnie skupia się na pracy trenera personalnego. Z jego rąk wyszło na scenę kulturystyczną wielu dobrze zapowiadających się zawodników, np. Kasia Dziurska - znana również trenerka personalna. Szostak inspiruje i motywuje całe rzesze kobiet i mężczyzn.

Na koniec jeszcze jeden duet fitness. Może najlepszą motywacją dla kogoś będą właśnie treningi w parze z drugą połówką. Dlaczego nie? Im się udało. 

Dariusz Brzeziński z żoną Joanną, tworzą bardzo znaną parę w świecie fitness. Współpracują z telewizją, prowadzą własne kanały w social mediach, doradzają w sprawach żywieniowych, dopasowują treningi idealnie do celów i potrzeb podopiecznych.

Swoich ulubieńców możemy śledzić we wszystkich kanałach internetowych: na youtubie, facebooku, instagramie, wielu z nich współpracuje z telewizją i prasą. Treningi z nimi są naprawdę  bardzo łatwo dostępne. Spróbujcie ćwiczyć a zobaczycie, że naprawdę warto. Są to pełnowartościowe treningi. Jeżeli jednak potrzebujecie więcej – zawsze można umówić się z wybranym trenerem osobiście i trenować indywidualnie. Wówczas przez chwilę będziecie mieli go tylko dla siebie. 

Joanna Kurda-Słodkowska

Autor Joanna Kurda-Słodkowska

Ćwiczy regularnie, tańczy, umysł trenuje pisząc artykuły.

Słowa kluczowe

Michał Karmowski , Dariusz Brzeziński

Artykuły powiązane