Trening personalny - najlepsze trenerki.

Trening personalny - najlepsze trenerki. Tylko one są w stanie wycisnąć z nas ósme poty.

Joanna Kurda-Słodkowska, , Mistrzowie sportu

Tylko one są w stanie zmusić nas do pokonania słabości. I nikogo tak nienawidzimy, a równocześnie tak kochamy, jak właśnie je.

Zdobywają coraz większą popularność, wręcz stają się gwiazdami, naszymi mentorkami. Ich programy treningowe są dostępne na youtubie, na płytach, w gazetach, na smartfonach. W tym przypadku jednak, sława idzie w parze z renomą, z konkretnymi osiągnięciami, z wiedzą. Cenimy je i oddajemy im nasze serca nie za darmo. Jesteśmy wobec nich bardzo wymagający i oczekujemy, że te wylane podczas treningu łzy, zamienią się w łzy szczęścia, kiedy patrząc w lustro nie będziemy mogli oderwać od siebie wzroku.

Z kim najbardziej lubimy trenować? Wybierzmy pięć kobiet - trenerek, które nie pozwalają nam spokojnie, bez wyrzutów sumienia zjeść kolejnego ciastka. O trenerach personalnych- mężczyznach - czytaj tu.

Ewa Chodakowska – najbardziej popularna trenerka w Polsce. Od kilku lat niestrudzenie walczy o lepszy wygląd i dobrą kondycję naszych rodaków. Ma całą rzeszę oddanych fanek, które dzięki treningom ze swoją idolką oraz jej poradom żywieniowym przeszły prawdziwą metamorfozę. Poza treningami na płytach i w Internecie, Ewa Chodakowska prowadzi funpage na Facebook`u, wydaje gazetę, ma własny klub fitness, organizuje treningi w różnych miastach oraz wyjazdy treningowe w Polsce i za granicą, gdzie osobiście zajmuje się swoimi podopiecznymi.

Anna Lewandowska – mistrzyni karate. Prowadzi blog, na którym znajdziemy wiele ciekawych porad żywieniowych i treningowych. Najlepszym dowodem skuteczności Anny Lewandowskiej jest Robert Lewandowski, który podobno bezwzględnie stosuje się do zasad zdrowego stylu życia, propagowanego przez żonę. Trenerka wydaje płyty oraz dwa razy w roku organizuje wspólne obozy dla swoich fanek.

Ada Palka – kiedyś związana z lekkoatletyką, jest instruktorką wielu dyscyplin sportu. Dzisiaj prowadzi blog, wydaje książki, programy treningowe i zaraża innych swoją miłością do sportu. Jej ulubiony to trening funkcjonalny z wykorzystaniem sprzętu: taśmy TRX, piłki lekarskiej, taśm theraband, skakanki, sztangi, piłek rehabilitacyjnych. Jest to równocześnie trening wzmacniający z elementami cardio, uwielbia również elementy crossfitowe oraz tabatę oraz bieganie, które jest jej największą miłością.

Natalia Gacka – Mistrzyni Świata Fitness Sylwetkowego i wielokrotna Mistrzyni Polski w Fitness Sylwetkowym. Jest autorką wielu materiałów ze skutecznymi sposobami odchudzania. W swoich planach treningowych wykorzystuje wiedzę i doświadczenie, którą zdobyła podczas lat kariery sportowej. Ponadto, jako dietetyk kliniczny, proponuje skuteczne programy żywieniowe, dla osób które chcą zredukować masę ciała a równocześnie wzmocnić organizm.

Sylwia Wiesenberg – trenerka personalna, Polka mieszkająca w Nowym Jorku, autorka programu treningowego „Tonique”. Prowadzi blog i stronę internetową, gdzie prezentuje swoje ćwiczenia. Propagatorka zdrowego żywienia. Autorka wielu publikacji na ten temat.

Joanna Kurda-Słodkowska

Autor Joanna Kurda-Słodkowska

Ćwiczy regularnie, tańczy, umysł trenuje pisząc artykuły.

Słowa kluczowe

Anna Lewnadowska

Artykuły powiązane