KS GROM zaprasza nowych adeptów piłki nożnej!

KS GROM zaprasza nowych adeptów piłki nożnej! Jeżeli Twoje dziecko najbardziej na świecie kocha piłkę nożną - nie czekaj!

Joanna Kurda-Słodkowska, , Wybierz sport dla siebie

Jeżeli Twój syn lub córka chce pójść w ślady Lewandowskiego, Deyny, Eusebio lub Messiego, koniecznie wyjdźcie naprzeciw tym marzeniom. Nie można zaprzepaścić pasji, cieszcie się nią, kibicujcie jej i pomóżcie ją rozwijać. Czy z czasem zamieni się w coś poważniejszego? Trudno stwierdzić to na początku drogi, wszystko co możecie dzisiaj zrobić to dać szansę, aby Wasza pociecha robiła to, co kocha.

KS GROM – klub przyjazny dzieciom

GROM to klub, który działa w ramach Stowarzyszenia Grom, bardzo duży nacisk kładziony jest na wychowanie dzieci poprzez treningi piłki nożnej w duchu idei Fair Play. Młodzi piłkarze traktowani są tu jako równoprawni i potrzebni członkowie zespołu. Wszyscy mają takie same szanse na osiągnięcie mistrzowskiego poziomu, bez względu na pochodzenie, zamożność, kolor skóry czy przekonania religijne. Dzieci uczą się na czym polega praca zespołowa, przeżywają i oswajają wiele emocji związanych z pracą na treningach i meczach, pokonują swoje słabości i obawy, rozwijają wiarę w siebie. W bezpiecznych warunkach mogą rozwinąć wiele umiejętności społecznych, które będą procentowały w przyszłości. KS GROM jest klubem otwartym dla tych, którzy czerpią ze sportu radość i chcą stać się częścią klubowej rodziny.

Akademia Piłkarska dla dzieci - KS Grom

Szkolenie piłkarskie to długoletni i wszechstronny proces kształcenia. System szkoleniowy w Klubie Sportowym GROM wzorowany jest na holenderskim systemie szkolenia piłkarskiego dzieci. Na samym szczycie celów znajduje się integracja zawodników, gra zespołowa i trening mentalny, praca z psychologiem, a podstawą jest przygotowanie motoryczne, następnie nauka techniki, w samym centrum znajduje się taktyka. To wszystko wsparte jest pracą z dietetykiem oraz dbaniem o regenerację. Treningi mają rozwijać umiejętności w zakresie: kreatywność, podnoszenie intensywności treningu, zwracanie uwagi na szczegóły, indywidualizacja, edukacja, mentalność. Dzieci uczą się świadomości swojego ciała, koncentracji, szybkości reakcji, decyzyjności, percepcji, współpracy, zasad zdrowego odżywiania, regeneracji, zasad fair play. Trenerzy szczególnie zwracają uwagę na indywidualne podejście do zawodnika oraz na kompleksowość nowoczesnej piłki nożnej, która wymaga od piłkarzy umiejętności włączenia się w każdej fazie gry: ataku, bronienia, przejścia z ataku do obrony i z obrony do ataku. Umiejętność właściwego zdefiniowania fazy gry, pozwala zawodnikowi być bardziej efektywnym. Trenerzy prowadzą zajęcia według rozpisanego rocznego planu, podzielonego na cykle miesięczne. KS Grom organizuje również obozy piłkarskie oraz wewnętrzne rozgrywki piłkarskie.

KS GROM – jakie są grupy wiekowe?

Klub Sportowy szkoli dzieci już od 3-4 roku życia, to najmłodsi adepci - Piłkarzyki. Zajęcia w tej grupie prowadzone są w trójkach i trwają 120 minut tygodniowo. Następna drużyna to Skrzaty 5-6 latki, które grają w zespołach pięcioosobowych i spędzają na boisku 180 minut tygodniowo. Najmłodsze dzieci, chłopcy i dziewczynki, należą do Akademii Gromika, w której zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw przez specjalnie przygotowanych trenerów i trenerki, nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego. Żaki to 7-8 latki. które trenują piłkę 180 minut tygodniowo w grupach siedmioosobowych. Starsze dzieci – Orliki 9-10 letnie, grają w siódemkę i są w klubie już 270 minut w tygodniu. Młodziki to młodzież 11-12 lat, trenują 300 minut tygodniowo, grają w rozgrywkach MZPN w drużynach dziewięcioosobowych. Kolejni nasi wychowankowie to Trampkarze 13-14 letni, którzy grają w jedenastkach i trenują 360 minut tygodniowo. Ostatnia, najstarsza grupa to Juniorzy 15-16 latki.

KS GROM – gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia prowadzone są w kilku lokalizacjach w Warszawie. Zapraszamy na Mokotów, Ursynów, Pragę Północ, Pragę Południe, Rembertów, Targówek, Wawer, Ursus, Włochy. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej, Facebooku i Instagramie:

https://www.ksgrom.pro/

https://www.facebook.com/ksgrompl/

https://www.instagram.com/ksgrompro/?hl=pl

oraz pod numerem telefonu: 721 144 144

i pod adresem: poczta@ksgrom.pl

Pierwszy trening gratis! 

Pierwszy trening dla nowych osób, które chciałyby dołączyć do Klubu Sportowego GROM jest darmowy i niezobowiązujący. Należy wypełnić kartę zgłoszeniową dostępną w zakładce ZAPISY na stronie internetowej klubu: https://www.ksgrom.pro/zapisy/

przesłać skan mailem do biura na adres poczta@ksgrom.pl a z oryginałem zgłosić się na trening zgodnie z harmonogramem.

Zapraszamy - szkółka piłkarska to miejsce, gdzie dziecko nie tylko dba o sprawność fizyczną, ale rozwija pasję, zawiera przyjaźnie i tworzy swój świat. Szkoli technikę, uczy się taktycznego myślenia, co procentuje w dalszej karierze, nie tylko piłkarskiej. Treningi piłki nożnej dla dzieci to również doskonała okazja dla najmłodszych do przekonania się, na czym polega praca zespołowa.

Joanna Kurda-Słodkowska

Autor Joanna Kurda-Słodkowska

Ćwiczy regularnie, tańczy, umysł trenuje pisząc artykuły.

Artykuły powiązane